De Quick Classics zijn van 3 t/m 9 juli

19 mei 2023


Als de voorjaarscompetities al een eind op weg zijn, wordt het tijd om je in te schrijven voor de Quick Classics, onze clubkampioenschappen. Wie kroont zich dit jaar tot de clubkampioen in zijn categorie en vergaart eeuwige roem aan de muur in ons clubhuis?

Het toernooi zal plaatsvinden van 3 t/m 9 juli in de categorieën 3 t/m 8 voor HE, DE, HD, DD en GD. Je kunt meedoen aan twee onderdelen, maar alleen als één van die twee een single-onderdeel is.

Inschrijven kan tot  27 juni via toernooi.nl. Volg deze link of ga naar www.toernooi.nl en zoek op Quick Classics Senioren en Jeugd (clubkampioenschappen) 2023. Je kunt ook de QR-code op de posters in het clubhuis scannen. 

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen